ArmY RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


army server
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Lider F.B.I

In jos 
AutorMesaj
FR.MaTr3X
Vizitator




Cerere Lider F.B.I Empty
MesajSubiect: Cerere Lider F.B.I   Cerere Lider F.B.I I_icon_minitimeJoi Sept 15, 2016 6:56 pm

Nume in joc: [FR]MaTr3X
-Varsta reala: Am frumoasa varsta de 14 ani cred ca este o varsta mare pentru functia de lider.
-Sex:M/F: M
-Level: Am level 1
-De cat timp jucati pe server: Eu joc de mult timp  pe acest server am fost si admin 1.Joc pe acest server findca este un-ul foarte  bine facut nu este gm  copiata,nu are bug-uri+staff-ul este foarte bine ales.
-De ce doriti sa intrati in F.B.I: Imi doresc sa intru in F.B.I deoarece este o factiune serioase si plina de responsabilitati.
-Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:  F.B.I  este o organizatie care se ocupa cu suspectii care au wanted/confiscari droguri si niciodata cu cei care incalca regulile de circulatie.
-Factiuni precedente: Los Vagos rank 7.
-Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 7
-Job secundar curent: Nu am nici-un job curent.
-Biografie a caracterului in joc (minim 30 de cuvinte): Am 14
ani , sunt un tip sufletist, amabil si mereu gata sa sara in ajutorul cuiva daca mi se cere asta . Nu imi plac oamenii perversi care te vorbesc pe la spate. Intotdeauna am urat minciuna , prefer sa spun lucrurilor pe nume chiar daca asta inseamna sa nu imi aduca intotdeauna benefici. Trec peste anumite lucruri cu usurinta , chiar daca pentru cei care le fac contra mea sunt atat de importante inca cred ca ma pot face sa ma simt inferior. Intotdeauna sunt prezent acolo unde mi se cere, punctual si foarte atent si la cele mai mici detalii pentru ca sa iasa totul bine . Sunt extrem de serios in situatile importante , dar imi place sa ma distrez cand am ocazia. Imi place sa imi petrec timpul liber cu prietenii / prietena si sa facem orice ''nebunie '' . Avem o singura viata deci trebuie sa o traim din plin . Cine ma cunoaste personal stie exact cum sunt si cred ca am lasat o impresie buna tuturor persoanelor cu care am comunicat .
-Cate ore jucati pe zi: 6-7 ore pe zi fara afk/sleep.
-Stii regulile factiunii?: Da.
-Cum puteti ajuta factiunea: Eu voi ajuta acesta factiune cu tot ce voi putea eu.Vreau sa fie cea mai serioasa factiune depe server si cea mai dorita factiune.
-Ati avut altercatii cu membrii actuali?: Nu.
-Sunteti de acord cu faptul ca trebuie sa stai minim 1 saptamana in factiune?: Da
-Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare si chiar pe cei cu rank mai mic?:Da
-Ai posibilitatea de a filma cu Fraps?: Da
-Alte precizari?:Imi doresc foarte mult sa devin lider.
-Doresti r1 sau lider?:Lider.

                                                                                             
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 120
Data de înscriere : 06/09/2016

Cerere Lider F.B.I Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Lider F.B.I   Cerere Lider F.B.I I_icon_minitimeJoi Sept 15, 2016 7:04 pm

Acceptat pentru teste.
Conditie cine vrea in factiune cu rank1 sau co - lider aplicatie aici
Pentru rankup citeste topicul
Vei fi luat la teste daca stii cum este rankup
Sus In jos
https://armyyellow.forumgratuit.ro
 
Cerere Lider F.B.I
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ex : Cerere lider lspd FightMode
» Cerere Hitman - caLypsooN
» Cerere uninvite
» Cerere rankUp NG
» Cerere unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ArmY RPG :: Prima categorie :: Aplicatii factiunii-
Mergi direct la: